Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalił swoją dziewczynę, doszło do wybuchu. Co wydarzyło się w mieszkaniu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2018 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Widzę w internecie to zawsze znajdzie się taki mocny co będzie pisał bzdury na czyjś temat, powiedz im to w twarz, a nie szukasz sensacji pod artykułem o takim strasznym zdarzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo skąd u niego rany cięte szyji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowienie prawdy to opluwanie tak? czyli jak ja wiem ze ktos jest złodziejem i to mowie to jestem opluwanie tak?nie moge tego mowic ? jesli ktos jest piakiem tez mowic o tym nie wolno? jesli ktos jest narkomanem nie wolno o tym mowic ? pod grozba odpowiedzialnosci karnej? tu widac temat zszedł na pewne osoby i te osoby usilnie proboja fałszowac prawde ,prawda na jaw wyjsc nie moze, jesli ktos pisze jak jest to jest nienormalny dla pewnych osob  ale ile czasu wolego trzeba miec zeby sledzic całymi dniami formum i jak tylko pojawi sie niewygodny komentarz odrazu wyzywac od nienormalnych i straszyc odpowiedzialnoscia karna  kim wy jestescie nieboraki , to temat 2 poszkodowanych osob a przypadkowo cuda wychodza na swiatło dzienne  i strasznie komus to nie na raczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumię jak to jest że ten Świdnik jest pewno ze 30x razy mniejszy od Lublina a ciągle jakieś morderstwa, samobujstwa, dziwne wypadki. Równiez w Lublinie większość wypadków powodują samochody z LSW na rejstracjach. Córka chciała jechać na urodziny do kolerzanki ze Świdnika ale jej zabroniłam bo zwyczajnie boję się tej patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologii? Sprawdź w słowniku słowa które napisałaś...a przy okazji znaczenie słowa ,,patologia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie jeśli ten artykuł dotyczy 2 osób to po co ludzie szukają sensacji i wplątują w to inne, niewinne osoby. Jestem przekonany, ze rodzina poszkodowanej tez przegląda te komentarze, jakby komuś z twojej rodziny taka sytuacja siw przytrafiła to nie śledziłabyś/sledzilbys tego ? A ludzie anonimowo jeszcze bezczelnie wypowiada się złe na temat poszkodowanej dziewczyny, jakby jej mało było bólu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zakup slownika ortograficznego. I bardzo nam miło że cię do nas nie ciągnie, jescze nasze dzieci zarażą się głupota. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak trzeba być zakompleksionym żeby pisać komentarze typu że w Świdniku są cały czas jakieś przestępstwa czy kierowcy z tablicami LSW to ofiary . Nie mieszkam w Świdniku ani Lublinie ale w Warszawie mam wielu znajomych w tych obu miastach i oba miasta lubię jednakowo więc jestem bezstronnym obserwatorem, ale szczególnie niektórzy mieszkańcy Lublina są niesamowicie zakompleksieni (może są bici przez mamusię, dziewczynę czy chłopaka i to wpływa na ich niską samoocenę) w Wawie nie mówi się o kierowcach z np.Radzymina że są nieudacznikami bo są źli lub dobrzy kierowcy obojętnie skąd pochodza i gdzie mieszkają. Pisze bo już kilka razy widziałem na formum DW opluwanie mieszkańców innych miejscowości i pokazywanie jacy to kolesie jeżdzą samochodami z LU. Proponuję przyjrzeć się statystyce przestępczości a wtedy Świdnik okazuje się bardzo bezpiecznym miejscem. Nie dajmy się durniom podzielić i lubmy się wzajemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak ze statystykami przestępczości ale to że większość wypadków w Lublinie oraz na obwodnicy powodują LSW to FAKT. Chodzi o to że mieszkańcy Świdnika na codzień jeżdżą po swoim miasteczku, dwa skrzyżowania, rądo, jakieś światła. A jak od czasu do czasu jadą do Lublina na zakupy np do Tesko i po prostu w ruchu wielkomiejskim tracą orientacje i wywijają róże numery które kończą się stłuczkami. Taka prawda. Dobrze że chodź Mc Donalda tera mają już u siebie to nie muszą pod Macro śmigać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy LSW to Świdnik. A poza tym... co to jest rądo ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe a ludzie z Lu przyjeżdżają do Świdnika gdzie są te niby dwa ronda i nawet na nim nie potrafią sobie poradzić haha kierowcy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologialą To chyba Ty jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na codzień to spokojne miasto, najgorsze rzeczy dzieja sie w 4 ścianach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruch wielkomiejski w Lublinie HHAHAHAHAHAHAAHHHAHAHHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o wybuchy i ludzkiej tragedii a durne forumowicze piszą o kierowcach i tablicach rejestracyjnych :-) czy aż tak dużo głupoty chodzi po świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wącha korzenie od dołu razem z trikusiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamieszkaj na pustynii pustaku. Przez takie ćwierć inteligentne belity powstają wypadki. Podsun se bliżej fotel w aucie żebyś wiedziała gdzie się auto kończy, a najlepiej w domu siedz pustaku wyjdzie to na plus każdemu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...